KONKURSY

Informujemy o przesunięciu terminów składania ofert oraz rozstrzygnięcia konkursów:

Konkurs plastyczny – rozstrzygnięcie 30 listopada 2016r.

Konkurs filmowo – fotograficzny – składanie ofert do 25 listopada, rozstrzygnięcie 30 listopada 2016r

Konkurs dla szkół – składanie ofert do 2 grudnia, rozstrzygnięcie 7 grudnia 2016r

KONKURS PLASTYCZNY – Regulamin

KONKURS FILMOWO – FOTOGRAFICZNY – Regulamin

KONKURS DLA SZKÓŁ – Regulamin

 

Laureaci Konkursu FILMOWO – FOTOGRAFICZNEGO

w ramach projektu „Zdrowo żyję – świat podbiję”

 

KATEGORIA 1 – Szkoła Podstawowa (klasy IV-VI)

  1. ALEKSADRA CZERNIAWSKA – Zespół Szkół nr 9 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Alfreda Wierusza-Kowalskiego w Suwałkach , KLASA VI D
  2. OLIWA DANIŁOWICZ – Zespół Szkół nr 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Aleksandry Piłsudskiej w Suwałkach ,   KLASA V A
  3. OLGA WISZNIEWSKA – Zespół Szkół nr 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Aleksandry Piłsudskiej w Suwałkach,  KLASA VI C

1

KATEGORIA 2 – Gimnazjum

  1. GABRIELA DANOWSKA – Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Gen. Zygmunta Podhorskiego w Suwałkach,  KLASA IC
  2. JAKUB TOMASZEWSKI – Zespół Szkół w Starym Folwarku Gimnazjum im. Marii Konopnickiej, KLASA III
  3. NIKOLA ZIELIŃSKA – Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Gen. Zygmunta Podhorskiego w Suwałkach,  KLASA IID

    2

KATEGORIA 3 – Szkoła Ponadgimnazjalna (do 18 roku życia)

  1. MARTYNA GULBIERZ – Zespół Szkół nr 4 w Suwałkach,  KLASA I Ż
  2. WIKTOR ZYSKO – Zespół Szkół nr 6 im. K. Brzostowskiego w Suwałkach,  KLASA II CE
  3. KRZYSZTOF ZIELIŃSKI – Zespół Szkół nr 6  im. K. Brzostowskiego w Suwałkach,  KLASA II CE

3

Laureaci  Konkursu PLASTYCZNEGO

w ramach projektu „Zdrowo żyję – świat podbiję”

  1. SYLWIA KALINOWSKA – Szkoła Podstawowa nr 6 im. Aleksandry Kujałowicz w Suwałkach, KLASA II E
  2. JAKUB OSTROWSKI – Szkoła Podstawowa nr 6 im. Aleksandry Kujałowicz w Suwałkach, KLASA I A
  3. OLIWIA KRZYKWA – Szkoła Podstawowa nr 6 im. Aleksandry Kujałowicz w Suwałkach,  KLASA III D

4

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy !!!