Kategorie
Aktualności

Bezpośrednia sprzedaż mieszkań od dewelopera

Jeżeli szukasz dobrej okazji do zakupu mieszkania to sprawdź naszą ofertę. Nowe mieszkania już czekają na swoich nowych właścicieli. Zobacz ceny mieszkań oraz najważniejsze korzyści.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura sprzedaży gdzie przedstawimy Ci ofertę na nowe mieszkania pod Poznaniem. Idealna lokalizacja, dobra cena – kup mieszkanie i zyskać wiele korzyści.

Kategorie
Aktualności

Nowe mieszkania pod Poznaniem już w ofercie

Miło nam poinformować, że w ofercie dostępne są już mieszkania pod Poznaniem. Całkowicie nowe, wykonane w wysokim standardzie, dające wiele korzyści za tak nie wiele. Jeżeli szukasz mieszkania dla siebie lub jako inwestycje to sprawdź naszą ofertę.

Zamieszkaj w spokojnej okolicy, blisko przyrody. Nasze osiedle to budynki wielorodzinne 4-piętrowe gdzie dostępnych jest po 28 mieszkań. Wysoki standard i wiele udogodnień. Sprawdź wszystkie korzyści na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

Kategorie
Aktualności

Sprzedaż nowych domów w zabudowie bliźniaczej

Nasza inwestycja to nowe domy pod Poznaniem w zabudowie bliźniaczej. Zapoznaj się z cenami nowych bliźniaków – gwarantujemy zainteresowanie i pełne zadowolenie pod zakupie. Zapoznaj się ze szczegółami na temat inwestycji.

Oferujemy na sprzedaż nowe domy pod Poznaniem. Prowadzimy bezpośrednią sprzedaż dlatego masz szansę zakupić nowe bliźniaki w bardzo dobrych cenach. Skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży i dopytaj o szczegóły oferty. Zapraszamy!

Kategorie
Aktualności

Mieszkanie czy dom? O to jest pytanie

Wiele osób zastanawia się czy lepiej kupić mieszkanie w Poznaniu czy jednak lepszy będzie dom pod Poznaniem. Nasza firma przygotowała ofertę na nowe domy pod Poznaniem. Odwiedź witrynę i zobacz co mamy Ci do zaoferowania.

Nasza firma od wielu lat zajmuje się budowaniem domów. Nowa inwestycja pod Poznaniem w Komornikach cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Doskonała cena, dobre położenie, spokojna okolica. Korzyści jest jeszcze więcej. Zapoznaj się ze szczegółami!

Kategorie
Aktualności

Poznaj Osiedle Owocowe w Komornikach

W gminie Komorniki właśnie powstaje nowa inwestycja o nazwie Osiedle Owocowe. To osiedle domków jednorodzinnych z ogrodami o sporych metrażach. Osiedle położone w atrakcyjnej lokalizacji, z dogodnym dojazdem drogą asfaltową. To zaledwie kilka minut drogi od Poznania.

Domy są wybudowane z bardzo dobrej jakości materiałów, w wysokim standardzie wykończenia. Dzięki temu wiemy, że budynek jest trwały i dobrze zniesie ubiegający czas. Do domu przynależy bardzo ładny, przestronny ogród. Przed domem dostępne są miejsca parkingowe dla samochodów osobowych. Sprawdź więcej na stronie internetowej inwestycji Osiedle Owocowe.

Kategorie
Aktualności

Rośnie popularność bliźniaków

W ostatnim czasie można zaobserwować duży wzrost zainteresowania domami jednorodzinnymi w zabudowie bliźniaczej.
Bardzo często na zakup takiego mieszkania decydują się osoby na pół z kimś kogo już znają. Bardzo przyjemnie jest mieć za ścianą sąsiada którego dobrze znamy.

Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej to zazwyczaj domy o 2 piętrach użytkowych, ze sporym metrażem, własnym ogrodem i garażem. Ewidentnie zakup bliźniaka ma bardzo wiele zalet.